.

.

WEBANG 6 Инчен Квадратни Туш Подот на Мозоци со Прирабница,Quadrato Шема Решетки се Отстранува и Храна-Одделение SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик,Жиг&CUPC Уверение,Мат Црна

WEBANG 6 Инчен Квадратни Туш Подот на Мозоци со Прирабница,Quadrato Шема Решетки се Отстранува и Храна-Одделение

мислење на клиентот:

DEN 1103.76
Достапност
Во достапна форма

【Големина】- 6" должина, 6" ширина, 2" централна штекер. 20-25 L/min висок проток на способност, решавање на соодветните проблем за бања, базен ефикасно.Тешки челик покрие нудат добра запечатување способност.База на страната поврзува да се исцеди цевка, која одговара на стандард U. S. водовод конекција и заверена од страна на CUPC. 【Материјал】- Овој плоштад се исцеди туш направени од НАС ASTM стандард на 304 нерѓосувачки челик, база на страната изработени од ПВЦ изградба.Исцедете површината бранеа заврши, заштита од корозија, гребнатини и ' рѓа за долгорочната трајност. 【Дизајн】- На плоштадот на мозоци маска со решетка дизајн за подобрување на водата тече.Вградени дизајн нудат невидливи и лесна изгледот на вашиот кат.Тешки челик покрие нудат добра запечатување способност. 【Инсталација】- Квадрат решетки туш мозоци штекер лесно да се исклучи, се вклопува НЕ НИ ЦЕНТАР на Мозоци База Систем.Може да се користи во купатило, кујна, базен, балкони, гаража, подрум и тоалет итн. 【Додатоци】- потрошувачка комплет вклучува туш мозоци база отстранлив коса цедилка / стапица и за скролување, и можете да ги подигнете го исклучите поклопецот лесно да се чисти.Големина : 6inch | Боја : Мат Црна боја.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите