.

.

Лента Логика Број Етикети,6, 1 Круг, Флуоресцентни Портокал, 500/Ролна

Лента Логика Број Етикети,6, 1 Круг, Флуоресцентни Портокал, 500/Ролна

мислење на клиентот:

DEN 438.00
Достапност
Во достапна форма

Користете светло обоени етикети за да се идентификуваат пратки, залихи или shelving.Табела врвот точење достапни акции броеви SL9506, SL9512 и SL9518. Ѕид точење достапни акции броеви LDM250, LDM450, LDM850 и LDM1250. 500 labels по тркалаат, 1 тркалаат по случај. 1" Круг - "6" (Флуоресцентни Портокал) Број Етикети.Користете светло обоени етикети за да се идентификуваат пратки, залихи или shelving.Табела врвот точење достапни акции броеви SL9506, SL9512 и SL9518. Ѕид точење достапни акции броеви LDM250, LDM450, LDM850 и LDM1250. 500 labels по тркалаат, 1 тркалаат по случај.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите