.

.

Квалитетот Парк 1-Страна Печати Interoffice Коверти, Стринг-Вратоврска, Браун Kraft, 10 x 13, 100 Картон, (63563)

Квалитетот Парк 1-Страна Печати Interoffice Коверти, Стринг-Вратоврска, Браун Kraft, 10 x 13, 100 Картон, (63563)

мислење на клиентот:

DEN 963.36
Достапност
Во достапна форма

ИЗДРЖЛИВИ : Направен од тешка категорија 28 lb.хартија акции.ВИЗУЕЛНА ПОТВРДА : Дупки удирани со тупаници од двете страни на пликот се овозможи визуелна потврда на содржината, без отворање. 31 ЗАПИСИ : Печатени, од една страна, со простор за 31 записи.STRING-И-КОПЧЕТО : Удобен кога пренамената на ковертот, лесно да се отвори и затвори постојано.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Погодно спакувани во 100 брои да се намали зачестеноста на откуп.Секој плик има простор за до 31 записи.String-вратоврска куќиште е идеален за interoffice употреба, и може да се користи повторно и повторно.Тешка категорија на 28-lb.хартија акции е тешко доволно за да се справи со секојдневна употреба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите