.

.

Квалитетот Парк Interoffice Коверти, Ungummed, Браун Kraft, 4.5 x 10.375, 500 за Кутија, (63262)

Квалитетот Парк Interoffice Коверти, Ungummed, Браун Kraft, 4.5 x 10.375, 500 за Кутија, (63262)

мислење на клиентот:

DEN 1778.16
Достапност
Во достапна форма

ИЗДРЖЛИВИ : Направен од тешка категорија 28 lb.хартија акции.ВИЗУЕЛНА ПОТВРДА : Дупки удирани со тупаници од двете страни на пликот се овозможи визуелна потврда на содржината, без отворање.UNGUMMED : Ungummed затворање, го прави лесно да се повторна употреба и лесно да пристапите и да го затворите.Се ЗГОЛЕМИ : 3 Колони на секоја страна, со тесен владејачката овозможува максимален простор за потписи.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Погодно спакувани во 500 брои да се намали зачестеноста на откуп.Тешка категорија на 28-lb.акции стои до тешки употреба.Разноврсна користат : пари капки, interoffice кореспонденција и повеќе.Ungummed размавта спречува случајно запечатување, проширување на коверти корисен животен век.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите