.

.

HP Затегнувачки 2-во-1 Преносни Фото Печатач & Инстант Камера Пакет со 8GB MicroSD Картичка и Цинк Фото Хартија - Бела (5MS95A) (Обновена)

HP Затегнувачки 2-во-1 Преносни Фото Печатач & Инстант Камера Пакет со 8GB MicroSD Картичка и Цинк Фото Хартија

мислење на клиентот:

DEN 1199.76
Достапност
Во достапна форма

Посебна вредност пакет – Вклучува еден 8 GB микро SD картичка со полнач и 20 листови од 2x3-инчен HP цинк фото хартија за сите ваши слики или дупка со-доказ налепница отпечатоци.Инстант камера размена на инстант забава – печатење и споделување на 2x3-инчен слики или налепници секогаш кога инспирација хитови со оваа фото печатач и инстант камера во еден.Совршено преносни – за големината на паметен телефон на Оваа лесни преносни фото печатач лесно се вклопува во џеб или ранец.Лесно безжичен телефон печатење – поставување на затегнувачки 2-во-1 на забави и настани и секој може да се поврзете со вашиот мобилен печатач користејќи Bluetooth конективност (HP затегнувачки стан е потребно).ПЕРСОНАЛИЗИРАТЕ ФОТОГРАФИИ ОД НЕЗАБОРАВНИ МОМЕНТИ – Преземање на HP Затегнувачки стан и да ги прилагодите на слики со филтри граници и emojis скенирање печатени слики и да ги видите фото колекции.Боја : Бела.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите