.

.

Hearoo Фото Албум за 3 Инчен Филм - 360 Џебови Албум за Fujifilm Instax Мини 7s 8 8+ 9 11 25 26 50-тите и 70 90 Филм, Polaroid, Кодак Инстант Печатење на Камерата (Розева)

Hearoo Фото Албум за 3 Инчен Филм - 360 Џебови Албум за Fujifilm Instax Мини 7s 8 8+ 9 11 25 26 50-тите и 70

мислење на клиентот:

DEN 309.12
Достапност
Во достапна форма

【АПЛИКАЦИЈА】- Компатибилен со филмови направени од страна на Fujifilm Instax Мини 7s 8 8+ 9 11 25 26 50-тите и 70 90 камера, Мини Линк Печатач / Мини Li Play Камера, Polaroid ПИК-300, HP Затегнувачки Печатач, Кодак Мини ШУТ / Мини 2 HD Принтер Canon IVY CLIQ+2 / IVY CLIQ2 / IVY CLIQ / IVY CLIQ+ Инстант Камера Печатач / Ivy Мини Фото Печатач. 【КАПАЦИТЕТ】- мини фото албум може да се одржи 360 џебови 3 инчен фотографии во вкупно, со 9 слики по страницата.Тоа може да се користи за свадби, ангажмани, graduations, книга за гости, бебе фотографии, сеќавања, имајте на ум-земање, скици, рецепти или други arty опсесии. 【ПОДАРОК ИЗБОР】- Тоа може да се даде и за вашите семејства и пријатели да се задржи моментален прекрасни спомени, погоден за подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Годишнина, Ден на Мајката, денот на Благодарноста и така натаму. 【СЕОПФАТНА ЗАШТИТА】- Тврд пластичен капак и бела ПВЦ внатрешна слика џебови, може да се чува фотографии за долго време.Стабилна врска помеѓу капакот и внатрешните страници гарантира висок квалитет. 【ГОЛЕМИНА】- Димензија : 24*30.5*3cm, фото Големина : 3-Инчен / 9.5 * 7cm.Лесна и мека рака албум, се отвора како книга, убави за гледање, може да се стави дома како декорација.Има Hearoo Мини Фото Албум - Тоа е стилски и директен начин да се појавува на вашите скапоцени моменти!Карактеристики : МОДЕН ДИЗАЈН Тврд пластичен капак и јасно ПВЦ внатрешна слика џебови се модата и издржливи.Стабилна врска помеѓу капакот и внатрешните страници се осигурува квалитетот на албумот.Секоја слика може да биде лесно да се вметнат.КОМПАТИБИЛЕН СО Fujifilm Instax Мини 11 9 8+ 8 90 70 26 25 7s / Мини Li Play Камерата / Instax Мини Линк Печатач / Instax Споделување на СП-2 Печатач Polaroid Нане Instant Print / Snap / Snap Допир / ПИК-Камера 300 / ZIP Принтер HP Затегнувачки Печатач / HP Затегнувачки 2-во-1 КОДАК Printomatic Дигитални Инстант Печатење на Камерата / Мини ШУТ / Мини 2 HD Печатач / НАСМЕВКА Инстант Печати Дигитална Камера Печатач / ЧЕКОР Допир Инстант Печати Дигитална Камера на Canon IVY CLIQ+2 / IVY CLIQ2 / IVY CLIQ / IVY CLIQ+ Инстант Камера Печатач / Ivy Мини Фото Печатач ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ На фото албум задржете 360 фотографии во вкупно, албумот содржи 20 поединечни страници со 9 фотографии по страна, се отвора како книга, за лесно прегледување.Тоа е голема подароци за свадби, ангажмани, graduations, родендени, празници и други лица прилики.Пакет се Вклучени 1 x Мини Фото Албум.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите