.

.

INSKYO 200 Џебови Широк Фото 5 Инчен Албум Книга за Широк 210, Инстант Широк 300,FP 3000B,FP100C Филмови – Пинк

INSKYO 200 Џебови Широк Фото 5 Инчен Албум Книга за Широк 210, Инстант Широк 300,FP 3000B,FP100C Филмови – Пинк

мислење на клиентот:

DEN 744.00
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен со фотографии направени од страна на Fujifilm Instax Широк 300 / Широк 200 Инстант Филмската Камера, Polaroid менито што се размена на Инстант Печати Дигиталната Камера, Polaroid Оригинали Еден Чекор 2 / Оригинали 600 / Polaroid SX70 Камера, Fujifilm FP-100 C / FP-3000 B Филм.Овој албум исто така, може да зачувувате други картички и да послужи како складирање книга. [Албум големина] - 8.7 x x 6.7 1.9 (инчен); [Фото џебови големина] - 5.2 x 3.3 (инчен).Држете 200 филмови вкупно.Се отвора како книга, за лесно прегледување.Најдобро за свадби, ангажмани, graduations, бебе, фотографии или други arty опсесии.Овој албум има исклучителна капак и јасно PVC внатрешни џебови, што не може да се даде сеопфатна заштита на вашиот филм.Поклопецот на овој албум е направен од платно, што е многу свежо и уникатно.Нека овој албум се задржи вашата меморија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите