.

.

4k Спортски Камера Водоотпорен Видео Камера Ултра 2.0-инчен Hd Екран Wifi Акција Камера за видео камера 5 Милиони Hd Широк агол Леќа Спортски Камера за Возрасни (Црна)

4k Спортски Камера Водоотпорен Видео Камера Ултра 2.0-инчен Hd Екран Wifi Акција Камера за видео камера 5 Милиони

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

2.0 LCD Екран FHD се Прикаже : Јасно да се види вашата операција ,лесно поставување за повторно да ја пуштите снимката ќе се пукање, само со вашата акција камера, се олесни вашата работа;.Издржливи и Водоотпорен до 30 Метри : камерата е дизајниран да го издржат било екстремна ситуација со водоотпорен камера домување,без оглед дали се скијање, нуркање, нуркањето, качување или плови;.Безжична Контрола Wifi Акција Камера : Вграден wifi, да пренесувате акција во минути до вашиот мобилен уред, уредувате и споделувате вашите прекрасни моменти веднаш;.Најдобар Подарок за Возрасни & Деца : 4 K акција камера ви овозможува да се земе неверојатни фотографии и ултра HD видеа, јасно снимањето на убавина и чуда во животот!Божиќ подарок.Пакет се вклучени : 1 x Акција камера во собата. ❤️Производ параметри : ❤️Овој спорт камера не се HD HDMI интерфејсот, едноставни додатоци, мал пакет ❤️екран : 2.0-инчен рамен екран (176 * 220) ❤️Interpolation резолуција : 1080p / 720 P ❤️Вистински резолуција : 480p (VGA) ❤️Видео формат : avi ❤️Слика пиксели : 5/3/2m ❤️формат на Слика : JPEG ❤️Батерија : 900m Ah, 3.7 V литиум батерија ❤️Wi Fi функција : Никој ❤️Водоотпорен ниво : Макс 30m ❤️USB mode : USB2.0 ❤️Меморија : поддршка на микро SDHC class10 4 GB ~ 32g ❤️англиски јазик (стандардно), француски, италијански, руски, шпански, поедноставен Кинески, традиционален Кинески, Јапонски, корејски, португалски, германски, холандски, полски, унгарски ❤️Достапни бои : црна, бела, златна, сребрена, розева, сина и жолта ❤️Машина материјал : топлина дисипација ABS ❤️карактеристики на Производот : ❤️На ction камерата има вграден Wi Fi кој ви овозможува да се поврзете преку стан (во ЖИВО DV) на вашиот паметен телефон или таблет.Користење на паметен уред можете да се поврзете со камерата и веднаш да ги споделите вашите моменти на социјалните медиуми. ❤️На водоотпорен школка со водоотпорен функција е погодно за вас да пука прекрасен спортови на вода.На водоотпорен длабочина е 30m ❤️Ултра висока дефиниција се прикаже екранот за да се прикажат и да се Ре-се игра заробени прекрасни видеа ❤️Отстранлив батеријата, лесно да го замени и да го продолжат услуга време ❤️Снимањето додека се полни, нема потреба да се грижите за батеријата ❤️Автоматско снимање на видео со надворешно напојување ❤️5 милиони HD широк агол леќа ❤️HD HDMI излез функција ❤️веб Камера карактеристики ❤️Поддршка висока 32g мемориската картичка ❤️Повеќе снимање на видео формати 1080p 720p WVGA ❤️VGA снимање на видео, ❤️Повеќе снимање : single shot автоматско континуирано снимање ❤️на Видео датотеки за заклучување ❤️Пакет се вклучени : ❤️1 x Акција камера во собата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите