.

.

Дигиталната размена на Инстант Камера, Инстант Камера Црно Бела Фотографија Падне Отпорни за Фотографирање за Деца

Дигиталната размена на Инстант Камера, Инстант Камера Црно Бела Фотографија Падне Отпорни за Фотографирање за

мислење на клиентот:

DEN 859.20
Достапност
Во достапна форма

[Црни и Бели Фотографии] Со печатење во црна и бела, децата може да DIY графити и се посветам на децата имагинација. [Една Клучна Печатот Дизајн] Една клучна печатот дизајн, во согласност со switch, фото, видео репродукција, лесно ракување со еден клик. [Пука Игра Веднаш] Снимате и да игра веднаш, која е поудобно отколку обичните дигитални камери. [Материјал] Направен од висок квалитет на еколошки материјали, нема загадување, безбедност и намалување на отпорот. [HD Око Заштита на Екранот] Опремен со ХД око заштита на екранот, можете да го направите повеќе живописни детали и снимите најубавите моменти во животот.Функција : 1. [Пука Игра Веднаш] Снимате и да игра веднаш, која е поудобно отколку обичните дигитални камери.2. [Црни и Бели Фотографии] Со печатење во црна и бела, децата може да DIY графити и се посветам на децата имагинација.3. [HD Око Заштита на Екранот] Опремен со ХД око заштита на екранот, можете да го направите повеќе живописни детали и снимите најубавите моменти во животот.4. [Материјал] Направен од висок квалитет на еколошки материјали, нема загадување, безбедност и намалување на отпорот.5. [Една Клучна Печатот Дизајн] Една клучна печатот дизајн, во согласност со switch, фото, видео репродукција, лесно ракување со еден клик.Како да го Користите : Подигнување и снимање : 1. Долго притиснете го копчето за да го вклучите или исклучите, по вклучувањето на, нежно притиснете за да се префрлите на леќите.2. Рамка на приказ според екранот.3. Допрете го копчето на камерата за да фотографирате, притиснете и задржете го копчето на блендата за 2 секунди за да започнете да снимате, притиснете го копчето на блендата повторно за да се спаси снимање и излез на снимањето на владата.4. Допрете печати копче за да направите фотографија и печатење на фотографијата веднаш.Репродукција и бришење : 1. Допрете за репродукција копче за да го внесете ја репродукцијата на владата; во репродукцијата интерфејс режим, притиснете го копчето за репродукција копчето повторно за&n.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите