.

.

Печатач Главата Замена, Печати ја Главата Печатач Замена Додаток за Кодак Херој 6.1/7.1/9.1 Канцеларија 6150 Црна

Печатач Главата Замена, Печати ја Главата Печатач Замена Додаток за Кодак Херој 6.1/7.1/9.1 Канцеларија 6150

мислење на клиентот:

DEN 1679.76
Достапност
Во достапна форма

Опремени со оваа печатење главата, печатач ќе печатење на документи со одлична точност.Многу лесно да го инсталирате, со мала тежина и малата големина, и е подготвен да се користи по инсталацијата.Направени од високо квалитетна ABS, печати ја главата ветувања безбедно печатење и подолг живот.Оваа глава за печатење одговара совршено за Кодак 10 серија Херој 6.1/7.1/9.1 Канцеларија 6150. Одличен печатење со главата за замена и резерви, правење на вашиот печатење полесно и здодевна.Функција : 1. Опремени со оваа печатење главата, печатач ќе печатење на документи со одлична точност. 2. Многу лесно да го инсталирате, со мала тежина и малата големина, и е подготвен да се користи по инсталацијата. 3. Направени од високо квалитетна ABS, печати ја главата ветувања безбедно печатење и подолг живот. 4. Оваа глава за печатење одговара совршено за Кодак 10 серија Херој 6.1/7.1/9.1 Канцеларија 6150. 5. Одличен печатење со главата за замена и резерви, правење на вашиот печатење полесно и здодевна.Како да го Користите : Инсталирајте и користете тоа Спецификација : Предмет Тип : Глава за Печатење Производ Материјал : ABS поле на Примена : Погоден за Кодак 10 серија Херој 6.1/7.1/9.1 Канцеларија 6150. Пакет Листа : 1 x Печати ја Главата.

Клучни карактеристики

Item Type:
Print Head
Product Material:
ABS
Scope of Application:
Suitable for Kodak 10 series Hero 6.1/7.1/9.1 Office 6150. 
Package List:
1 x Print Head :

Им се допаѓа и на купувачите