.

.

NPN БР 3 Жици M6 Пристап Индуктивен Сензор за Близина Switch 6-36VDC LJ6A3-2-Z/BX

NPN БР 3 Жици M6 Пристап Индуктивен Сензор за Близина Switch 6-36VDC LJ6A3-2-Z/BX

мислење на клиентот:

DEN 924.00
Достапност
Во достапна форма

Ние сме професионална снабдувач на интегрирано коло производи.Само барате клучни зборови во нашата продавница.Верувам дека можете да го најдете Производот што ви треба.Време на испорака : 6-18 дена со посебна линија за САД , 8-30 дена од редовните пост, за во Светот,Ако тоа не е примен во рамките на одредено време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви вратат во целост.Ако ви треба производ под итно да, можете да изберете експедитивни услуги.Ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL да ви послужи.Време на испорака : 3-7 дена.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Верувам дека нашата слатка услуга ќе ги задоволи вас.Име на производ Индуктивен Близина Switch Модел LJ6 A3-2-Z/BX Теорија Индуктивен Сензор Жица Тип 3 Жица Тип (Кафеава,Црна,Сина) Switch Изглед Тип на Цилиндар Тип, Метална Школка Излез Тип НЕ NPN Откривање на Далечина 2mm+10% Напон 6-36 VDC Излез Тековната 300 м-р Откривање на Објектот Железо Колона Сензор Дијаметар 6.5 mm/0.26" Вкупната Големина 50 х 6.5 mm/ 1.97" x 0.26" (L*Макс.Г) Навој Дијаметар 6.5 mm/0.2" Кабел Должина 1.2 m/47" Надворешен Материјал Пластика, Метал.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите