.

.

Оксфорд во тешка категорија Пресуди Индекс Картички, 3 x 5, Бела, 100 Pack (63500)

Оксфорд во тешка категорија Пресуди Индекс Картички, 3 x 5, Бела, 100 Pack (63500)

мислење на клиентот:

DEN 40.56
Достапност
Во достапна форма

Во тешка категорија хартија држи до буци маркери, гел пенкала, мастила & highlighters.Класичен 3" x 5" големина ви овозможува да учат и да се подготви било каде.Пресуди, од една страна, за брзо, читливи забелешка преземање.Удобен 100-картичка пакет во класичен бел.Со гордост се направени во САД.Оксфорд во тешка категорија Пресуди Индекс Картички се направени од дебела хартија што држи до буци маркери, гел пенкала, мастила и highlighters за двострано на флашкарти, рецепти и белешки.Поени за правилност со класичен сина владејачката совршен за секоја задача. 3" x 5".Бела. 100 По пакет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите