.

.

Имајќи Смена, Лесни Имајќи Алатка, за Електронска Компонента Фабрика за Поаѓајќи од Општата Цел(2-14mm имајќи disassembler_black)

Имајќи Смена, Лесни Имајќи Алатка, за Електронска Компонента Фабрика за Поаѓајќи од Општата Цел(2-14mm имајќи

мислење на клиентот:

DEN 218.16
Достапност
Во достапна форма

Лесно е да се разбере, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Направен од висок квалитет на метал, трајни и има долг животен век.Лого installer-от е лесен и здрав,многу подвижни.Мала тежина, мали димензии, лесно да се носат.Инсталерот е погоден за отстранување на 2~14mm имајќи.Функција : 1. Направен од висок квалитет на метал, трајни и има долг животен век.2. Лесно е да се разбере, лесно да се инсталира и да ги отстраните.3. Мала тежина, мали димензии, лесно да се носат.4. Лого installer-от е лесен и здрав,многу подвижни.5. Инсталерот е погоден за отстранување на 2~14mm имајќи.Спецификации : Предмет Тип : Имајќи Installer Material : Steel Color : Црна/Златна(Изборен)Големина : 11.3 x 1.2 х 1.2 см / 4.45 x x 0.47 0.47 во Тежина : 24 g / 0.85 оз(прибл.)Пакет Листа : 1 x Имајќи Инсталерот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите