.

.

Zenses: дождовни Шуми - Nintendo DS

Zenses: дождовни Шуми - Nintendo DS

мислење на клиентот:

DEN 1819.20
Достапност
Во достапна форма

Zenses Шума е колекција од 6 игри и секој како забава, како што се предизвик.Секоја игра има 50 плус нивоа, вклучувајќи бонус круга за сорта.Игри вклопуваат високо зависност загатки и мозокот обука стил предизвици.Сите игри се игра со користење само на Nintendo DS перо.Играта вклучува висок квалитет на амбиентниот саундтракот содржи 8 песни претходно невидена во било Nintendo DS игра.Бегство од светот околу вас!На Zenses серија зема многу најдобра игра од загатката и мозокот обука жанрови и обвива тоа во чиста, свежа, стилски изглед придружена со амбиентниот саундтракот за поддршка на мирот и релаксирачка атмосфера.Zenses овозможува активно релаксација и е совршена "време за мене", придружник, дозволувајќи им на играчот да преминат преку стресот на секојдневниот живот, исклучете и искуство "активен бегство".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите