.

.

Guitar hero: Воини на Рок (Гитара Пакет) (Xbox 360)

Guitar hero: Воини на Рок (Гитара Пакет) (Xbox 360)

мислење на клиентот:

DEN 1342.80
Достапност
Во достапна форма

За оние кои бараат уште повеќе одлична музика, guitar hero : Воини на Карпата, исто така, им овозможува на играчите да увоз одберете песни од guitar hero Светска Турнеја, guitar hero Smash Hits, guitar hero 5 и Бендот Херој. 1 - Увертира" Rush - "2112 Pt.Казна Поради" Куса - "Овој Ден Ние Се Бориме!" Metallica & Ози Озборн - "Параноичен (во Живо)" Музата - "Востание" My Chemical Romance "јас Не сум во Ред (I Promise)" Нил Јанг - "Rockin' Во Слободниот Свет" Nickelback - "Како Ме Потсети" Ноќ Ranger - "(Можете Да си Уште) Рок Во Америка" Девет Инчи Нокти - "Желба" Чедо - "Самопочит" Orianthi - "Suffocated" Pantera - "јас сум Скршен" Феникс - "Ласо" Отров - "Unskinny Bop" Кралицата - "Бохемски Rhapsody" Queensryche - "Џет Град Жена" Rammstein - "Waidmanns Heil" The Ramones - "Тема Од Спајдермен" Црвениот Возач - "Лудак Fringe" Р.Кој импресивен 90+ песна сет листа, целосно редизајниран рок-инспириран гитара контролер и домаќин на сите-нова игра карактеристики, дневна соба легенди и нивните пријатели можат да strum, тапан и тагуваат во најголем извонредно музика videogame досегашното искуство.Користите било која од двете unlockable воин сили во нови Quickplay функција да заработи високи оценки, нови unlockables и награди во 13 сосема уникатна игра предизвици.Доставување на quintessential рок музичка колекција, кој се фокусира на гитара сечење хитови од бендови како Black Sabbath, Slipknot и Класичното и поголеми од животот бенд anthems од Кралицата, Музата и БАКНЕЖ, играчи може да се ослободи нивниот внатрешен рок воини со повеќе награди и unlockable содржина од кога било досега во guitar hero : Воини на Карпа е Потрагата Режим, франшиза е прва приказна-базиран режим, и Quickplay+, која ги повикува предизвик-гладуваа fanatics да ги тестираат своите рок вештини.Тековната leaderboards и сите-нов Предизвик Leaderboards никогаш нема да биде исто.Пакетот вклучува и играта и новиот целосно редизајниран рок-инспириран Гитара контролер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите