.

.

ЗАВРШНИЦАТА ОПРЕМА XM1 RGB Игри Глувчето - PMW3389 Сензор RGB Глувчето Осветлување 50 до 16,000 ИПК Глувчето со Странични Копчиња 60M Прекинувачи Жичани Компјутерски Глушец 2.75 о

ЗАВРШНИЦАТА ОПРЕМА XM1 RGB Игри Глувчето - PMW3389 Сензор RGB Глувчето Осветлување 50 до 16,000 ИПК Глувчето

мислење на клиентот:

DEN 2087.76
Достапност
Во достапна форма

МЕХАНИЧКИ KAILH ГМ 4.0 ПРЕКИНУВАЧИ : посебен Kailh ГМ 4.0 прекинувачи се ексклузивна сопствени направени производ за Завршницата Опрема XM1 RGB игри глувчето и се наменети за до 60 милиони кликања.Уживаат во долга трајност и совршен повратни информации со секој клик.ДОМОТ RGB ОСВЕТЛУВАЊЕ : вкупно 14 RGB Led диоди во три осветлување зони нека гејминг глувчето тркало, логото и RGB прстен на долниот дел од компјутерот глувчето за да блесне во 16.7 милиони бои и може да биде индивидуално прилагодени и контролирани преку глувчето за игри на среќа софтвер.МАКСИМАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ : Глувчето за игри има големи и noiseless PTFE ролери кои обезбедуваат слободно плови.Тие се намали frictional отпор и овозможува брзо движење и висока прецизност за вашиот компјутер гејминг опрема.БРЗО ПРОЦЕСИРАЊЕ на СИГНАЛОТ : Wired глувчето xm1 патентиран аналогна технологија чува внатрешната сигнал за обработка на латентност на копчињата подолу за една милисекунда и гарантира на unprecedentedly брзо кликнување брзина.ЛЕСНО ДА се ПРИЛАГОДИТЕ СОФТВЕР : функционална софтвер од најдобрите игри глувчето се користи за повторно доделување на дополнителни копчиња, контрола RGB осветлување и чување на четири ИПК профили на глувчето е на одборот на меморијата.На високо-квалитетни XM1 RGB игри глувчето е со цел амбициозни играчи со желба за стил и дизајн.Тоа е резултат на доследна развој и иновации, како и бројни во куќата тестови во Завршницата Опрема.Производителот го зеде повратна информација од заедницата, особено во поглед на срцето и го даде на XM1 RGB избрани механички Kailh ГМ 4.0 копчиња, голем и лесен-за-лизгајте со глувчето лизгалки и RGB осветлување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите