.

.

Игри Подлошки Аниме Девојка Секси Mouse pad RGB Игри LED Додатоци Компјутер Големи Гејмер Тепих со позадинско осветлување Игра Биро Мат 27.55 инчен x12 инчен

Игри Подлошки Аниме Девојка Секси Mouse pad RGB Игри LED Додатоци Компјутер Големи Гејмер Тепих со позадинско

мислење на клиентот:

DEN 1682.40
Достапност
Во достапна форма

14 Осветлување Модови - RGB mouse pad има 14 осветлување начини на работа во вкупниот вклучуваат Monochromatic Режим, Monochromatic Дишење Режим, Виножито Дишење Режим и Тече Кружење на Владата.Тоа е совршено да се совпаѓаат со вашиот RGB глушец и тастатура и да добиете визуелно прекрасен приказ на бои и ефекти.Одличен Дизајн - На RGB mouse pad има идеална големина за игри на среќа и секојдневна употреба.Тоа обезбедува совршена движење на простор за професионална игри или канцелариска работа и одговара со сите видови на тастатури и mouses.Мазна Површина и Анти-Лизга Гумени База : Дизајниран со Микро-мазна текстура водоотпорен површината и Не се Лизга гумени база за да се обезбеди прецизни, точни глувчето за контрола и во согласност стабилност на вашиот монитор.Лесен за Употреба - На RGB mouse pad се напојува преку USB, без возачот е потребно.И тоа е сосема лесно да се префрлате осветлување на владата или исклучување на светлина преку кликнете на еден и само контрола копчето на подлога.Издржливи Stitched Рабови - На RGB mouse pad има деликатна stitched рабовите, со што може да се спречи деформација и degumming.Трајни и соодветни за долго време се користи.Боја Switch Копчето Двојно-кликнете на за да се префрлате светлината (висок и низок); Долго притиснете 3 секунди за да го исклучите светлото, и кликнете за да се вклучи светлото.Игри surface The gaming mouse pad оптимизиран за брзо движење, додека одржување на одлична брзина и контрола во игри на среќа.Тоа им овозможува на глувчето слајд без проблеми и точно заедно рампа и обезбедува непречено следење на површината за вашиот глушец.Не се Лизга Гумени Base This големи mouse pad се направени од издржлив mercerized материјал, кој може да се спречи штета од истури пијалоци или други несреќи.Анти-лизга гумени долната спречува овој mouse pad од лизгање или движење.Никогаш не грижи се за тоа слајдови околу или лебдат на вашиот десктоп, додека сте со користење на тоа, дури и за време на најинтензивна игри.Дебела и Уредни Заклучен Edge Z во форма на дебел заклучен работ,мулти-слој за заштита не пената, не delamination, долгорочна употреба нема да биде degummed warped раб.Stitched рамка обезбедува mousepads не кавгата или распадне, како и други подлошки, обезбеди долг животен пат и да се спречи горниот слој лента далеку од базата.Голема големина design The mouse pad има поголеми употреблива површина за да се покрие тастатура, глувче и работи на десктоп, кога играте игра.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите