.

.

DIY Синџир Играчка, Птица Гризе Играчка Птица Џвакање Играчка Шарени Боја Дизајн Пластични Синџир Линкови за Птичјиот Играчка за Кафез

DIY Синџир Играчка, Птица Гризе Играчка Птица Џвакање Играчка Шарени Боја Дизајн Пластични Синџир Линкови за

мислење на клиентот:

DEN 230.16
Достапност
Во достапна форма

Линкот може да се состави од себе и се поврзани во различни форми, и тоа може да биде совршено висеше на врвот или на страната на birdcage.Пластични синџир птица играчка има шарени бои, дизајн, така што може да ги привлече птици да се игра на тоа за долго време.Пластични синџир птица играчка е направен од високо‑квалитетни пластични без рабови, и е безбедно за домашни миленици.Ќе домашно милениче може да се џвака, се искачи, и да си игра со DIY играчка пластични синџир линкови да се задржи здрави домашни миленици.Секоја врска се состои од практични C форма, која лесно да се поврзете и да ја поправите делови, други играчки и DIY материјали едни на други.Функција : 1. Секоја врска се состои од практични C форма, која лесно да се поврзете и да ја поправите делови, други играчки и DIY материјали едни на други.2. Линкот може да се состави од себе и се поврзани во различни форми, и тоа може да биде совршено висеше на врвот или на страната на birdcage.3. Ќе домашно милениче може да се џвака, се искачи, и да си игра со DIY играчка пластични синџир линкови да се задржи здрави домашни миленици.4. Пластични синџир птица играчка има шарени бои, дизајн, така што може да ги привлече птици да се игра на тоа за долго време.5. Пластични синџир птица играчка е направен од високо‑квалитетни пластични без рабови, и е безбедно за домашни миленици.Спецификација : Предмет Тип : Пластични Синџир Птица Toy Material : Plastic Purpose : DIY Синџир Птица Toy Package Листата : 100 x Синџир Додатоци.

Клучни карактеристики

Item Type:
Plastic Chain Bird Toy
Material:
Plastic
Purpose:
DIY Chain Bird Toy
Package List:
100 x Chain Accessories :

Им се допаѓа и на купувачите