.

.

PULABODurableColorful Папагал Птица во Расположението Ѕвона Залак Играчка Cange Виси Играчка за Macaw Африкански Budgerigar Cockatiel Parakeet Практични и Популарни

PULABODurableColorful Папагал Птица во Расположението Ѕвона Залак Играчка Cange Виси Играчка за Macaw Африкански

мислење на клиентот:

DEN 561.60
Достапност
Во достапна форма

Ова е вашиот птица друга забава играчка, вие само треба да ги види игра со забава.Шарени, убави, вашиот папагал сигурно ќе уживам во тоа.Идеална играчка дизајниран за вашиот малку пријатели за џвакање, лесно да го инсталирате во кафез.Забавно да се игра и да ви го олеснува досада и се зголемува ниво на активност.PULABODurable Colorful Папагал Птица во Расположението Ѕвона Залак Играчка Cange Виси Играчка за Macaw Африкански Budgerigar Cockatiel Parakeet Практични и Популарни.Идеална играчка дизајниран за вашиот малку пријатели за џвакање, лесно да го инсталирате во кафез.Ова е вашиот птица друга забава играчка, вие само треба да ги види игра со забава.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите