.

.

Da.Wa Хрчак Дрвени Неодржлива Играчка Стаорец Хрчак Вежба Џвакање Играчка Дрвени Хрчак Играчки и Додатоци за Мала Хрчак Животни

Da.Wa Хрчак Дрвени Неодржлива Играчка Стаорец Хрчак Вежба Џвакање Играчка Дрвени Хрчак Играчки и Додатоци за

мислење на клиентот:

DEN 482.40
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Natual и Мазна Дрво.Дрвени стил милениче играчки,лесен за користење,одржување на здравјето на вашите миленици.Безбедно и смешно милениче играчка материјали за вашиот aniamls,добро за играње,за џвакање и качување.Совршена вежба играчки и додатоци за Мала Хрчак Животни.Костум за мали животни хрчак и други мали животни.Безбедно пет играчка материјали за вашиот aniamls,добро за играње,за џвакање и climbing Perfect вежба играчки и додатоци за Мала Хрчак Animals Great Интерактивна вежба за вашето hamster Suit за мали животни хрчак и други мали animals Package Вклучувајќи : 1 x Хрчак Toy Kindly Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2 CM поради прирачник за мерење грешки.Вистинските стоки и компјутерски екран во боја слики може да биде малку поинаков од сликата погоре.Ве молиме може да се разбере.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите