.

.

XIAMIAO морско свинче Мали Животни Тунелот Играње Играчки за Гвинеја Свињи, Хрчаци(Сино 3 Начин)

XIAMIAO морско свинче Мали Животни Тунелот Играње Играчки за Гвинеја Свињи, Хрчаци(Сино 3 Начин)

мислење на клиентот:

DEN 271.44
Достапност
Во достапна форма

Совршен за Гвинеја свињи, Хрчак.Боја : Сина, розова.Вашите Миленици ќе сакаат да играат во оваа атмосфера тунелот, водење и назад, истражување, да имаат свој крие место и сенка од сонцето.Домашни миленици ќе поминат неколку часа да работат во и надвор без никаква штета на мека тунелот.Рака мие или машина за миење, може да биде укината и чуваат, заштеда на простор, препорачливо е да се купи повеќе погодно замена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите