.

.

XIAOKEKE Далечинска Контрола на Автомобил со Голема Брзина Off-Road Возило 1:10 Скала 60Km/H 4WD 2.4 Ghz Електрични Тркачки Автомобил РК Кабриолет Возило Камион Кабриолет Роботот И

XIAOKEKE Далечинска Контрола на Автомобил со Голема Брзина Off-Road Возило 1:10 Скала 60Km/H 4WD 2.4 Ghz Електрични

мислење на клиентот:

DEN 487.20
Достапност
Во достапна форма

Висока-брзина на далечинскиот управувач за контрола на автомобил : Овој далечински управувач автомобилот е опремен со brushless мотор, со максимална магнетни четка мотор, и максимална брзина од 60 km/h, што може да ви обезбеди со одлична брзина искуство за аматерски тркачи.Универзално применливи : Нашата off-road возила настапи и на терен и може да се надминат пречките како што се карпите и нечистотија во мулти-терен трки.Точни 2.4 Ghz радио систем : Ова 2.4 Ghz чудовиште автомобил систем има голем број на 100 и на спектар на повеќе автомобили кој може да игра во исто време, што ќе ви овозможи да имаат повеќе забава во играта со вашите деца!.Сите терени надвор од патот РК автомобил : Освојување на најтешките терени со помош на 4 здрав композитни упатуваа гуми.По одење низ песок, трева, влажна почва и марш, тоа не е проблем додека се заврши многу тешко се движи.Одличен подарок за искусни РК ентузијасти или деца!.Услуги на клиентите : Ние обезбеди висок квалитет на услуга на клиентите.Ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас преку е-маил.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако ви треба друг вид на "remote control автомобили", можете да направите пребарување за "XIAOKEKE" на .XIAOKEKE далечински управувач автомобили : 1 : 2.4 G далечински управувач технологија, далечински контрола на растојание и до 100 метри, слични производи, без мешање. 2 : Силна качување способност off-road, без простор ограничувања, без разлика дали тоа е песок, кал, камења и други солиден планина. 3 : моќен, побрзо брзина од слични производи, слободни забрзување и забавување, подобро ракување. 4 : да се Даде совршен подарок за дете : Кога ќе се стави на автомобил како роденден или Божиќ подарок за фановите, тоа ќе ви донесе многу забава и изненадувања за вас.Производ параметри : Далечински : далечински управувач Способност : интелектуалниот развој, рацете на мозокот, око-рака координација, родител-дете комуникација, интерес за обука за Time : 12 минути Играчка Материјали : Најлон, Алуминиумски Далечински Растојание : 80-100 м Далечински управувач сигнал : 2.4 Ghz Производ Листа : Далечински управувач автомобили x1 Далечински управувач x1 Полначот x1 Шрафцигер x1 Прирачник x1.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите