.

.

Qukou 18 Компјутери Кружни Игли за Плетење Сет, Бамбус Игли за Плетење Сет за Почетник, Плетење Додаток со Чување

Qukou 18 Компјутери Кружни Игли за Плетење Сет, Бамбус Игли за Плетење Сет за Почетник, Плетење Додаток со Чување

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Игли за плетење Сет : плетење игла поставите сосема вклучува 62 Компјутери проекти, 18 x кружни бамбус игли за плетење, 10 x бод маркери, 15 x пластични сплит прстен маркери, 6 x игла точка заштитници, 1 x круг мерка, 1 x мерка лента, 1 x режа, 3 x switch игли за плетење, 6 x пластични предиво игли, 1 x случај.Полна Големина Кружни Игли за Плетење Сет : 2.0 mm/ 2.25 mm/ 2.5 mm/ 2.75 mm/ 3.0 mm/ 3.25 mm/ 3.5 mm/ 3.75 mm/ 4.0 mm/ 4.5 мм/ 5.0 mm/ 5.5 мм/ 6.0 mm/ 6.5 mm/ 7.0 mm/ 8.0 mm/ 9.0 mm/ 10.0 mm.Бамбус Игли за Плетење : Овие игли за плетење со природни бамбус материјал лесен и мазна, кои го спречуваат snagging или разделување предиво и олесни вашиот замор кога плетење.Преносни Чување : случајот со единствен внатрешен дизајн е лесно да се организира кружни игли за плетење и други плетење додатоци уредно, која ќе ви овозможи да сплетам во движење.Практичен Подарок : Оваа целосна игла за плетење собата е лесен за употреба и лесно да се носат, која е одлична алатка за плетење DIY и љубители на begginners.Игли за плетење сет вклучува различни големини на игли со врежан големина, која може да помогне да сплетам различни проекти.Флексибилен кабел и мазна бамбус игли за плетење, ќе не фати или подели вашиот предиво и да се направи плетење полесно без замор .Совети на игли за плетење се малку тапа дизајн за заштита на прстите од повреда.Овој лесен и пренослив плетење случај со кружни игли за плетење и плетење додатоци е лесно да се носат насекаде дека може да се стави во вашиот поголем предиво торба, чанта или куферот.Можете да сплетам производи во парк, на метрото, на воз или во авионот, и да уживаат во мирен, интересна време по добивање ослободи од телефони. 18 Компјутери кружни игли за плетење. 15 Парчиња пластични сплит прстен маркери. 10 Компјутери бод маркери. 6 Парчиња пластични предиво игли. 6 Компјутери игла точка заштитник. 3 Еез switch игли за плетење. 1 Компјутер круг мерка. 1 Компјутер Режа. 1 парче лента мерка.Плетење на вашите шарени живот со кружни игли за плетење, капа, шамија, џемпер, чорапи, кукла, итн.Плетење на вашите шарени живот со кружни игли за плетење, капа, шамија, џемпер, чорапи, кукла, итн.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите