.

.

Страст Mandala Матрицата за Ѕидови – Ѕидот Матрицата Mandala – Обновливи Матрицата Подобро Од Mandala Decal – Ласерски Сече Mandala Дефиниција за Сликарство – Mandala Сликарство Мат

Страст Mandala Матрицата за Ѕидови – Ѕидот Матрицата Mandala – Обновливи Матрицата Подобро Од Mandala Decal

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

REUSBALE MANDALA МАТРИЦАТА за сликарство на вашите ѕидови, тавани и подови.Одлично за сликарство на дрво.Лесен за употреба, дури и за почетници.Ние нудиме бесплатни видео туторијали и информативни чекор-по-чекор блогови.Секој mandala матрицата доаѓа со мали Слободни Матрицата ($4.95 вредност).ГОЛЕМ МАТРИЦАТА за ѕидови - подобро од позадината или налепници.Одлично за Модерна Farmhouse оркестарот, Boho соби, Акцентот ѕидови, Студио ѕидови и Канцеларијата на оркестарот.Изберете било која боја комбинации на бои што сакате за вашите stenciling проект.Добиете креативна со stencils!.ИЗДРЖЛИВИ & ФЛЕКСИБИЛНИ матрицата за ѕидови.Ласерски сече од 10 мили mylar.Лесен за употреба и чиста.Детални илустрирани stenciling инструкции се вклучени.Доаѓа во различни големини : изберете го вашиот совршен mandala големина за вашата stenciling проект.Обичај матрицата големини на располагање по барање.ЛЕСНО УСОГЛАСУВАЊЕ за големи mandala stencils кои доаѓаат како половина или четвртина дизајн за да се заврши mandala.Stenciling е направено најдобро со рамен латекс над рамна латекс позадина.Бојата ќе се исуши брзо за да се избегне smearing.Тоа е најдобро да се матрицата над мазни ѕидови.Произведено ВО САД од страна на матрицата аргументи.Дизајниран од страна на декоративни сликарство професионалци со 20 години сликарство искуство.Највисок квалитет на пазарот.Најголем клиент рејтингот.Ексклузивно дизајни.Најдобра услуга на клиентите во индустријата!.Големина : 44".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите