.

.

USB C Полнач,NITASA 30W Двојна Порта PD Брзо Адаптер за полнење Блок за iPhone 13 12 11 Про Max 13 мини iPad SE,Супер Брз Полнач Блок(25W PPS)Тип В за Samsung Галакси S21 S20 Note20 Пиксели 6 Про Бела

USB C Полнач,NITASA 30W Двојна Порта PD Брзо Адаптер за полнење Блок за iPhone 13 12 11 Про Max 13 мини iPad

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

30 W Двојна Пристаништа Брзо Полнење : USB-C порта со Моќта Испорака 3.0 може да го полните вашиот i Phone 13/12 до 50% капацитет, за само 25 минути со оригиналниот брзо кабел.Исто така, може да достигне до 3 X побрзо отколку со оригинална 5 W Полнач.Answer : ___________________________ NOTE : поддржува Програмабилни Напојување (PPS)25 W за компатибилност со Samsung Супер Брзо Полнење 25 W.USB-порта Поддршка брз полнач технологија (qc3.0/qc2.0/qc1.0), и сите стандарден USB-погонски уреди, вклучувајќи ги и Android Телефон, совршен за 10 W 15 W ЧИ Безжичен Полнач.Излезна Изјава : само со користење на USB-C,поддржува до 30 W PD брзо полнење.USB-C=5 V3 A,9 V3 A,12 V2.5 A 15 V2 A 20 V1.5 A .само користење на USB-A ,поддржува до 18 W Брзо Полнење 3.0 брзо полнење,USB-A=5 V3 A,9 V2 A,12 V1.5 A .Кога истовремено користејќи USB-C и USB-A, ѕид-монтирани полначот дистрибуира излезна моќ на 18 W на две порти.USB-A+C=5 V3.4А-18 W(MAX).(брзо полнење не е поддржан во исто време).Компатибилни Модели : usb в ѕид полначот со Моќта Испорака 3.0 може да биде брзо полнење за i Phone 13/13 Мини/13 Pro/13 Про Max,i Phone 12/12 Pro/12 Про Max/мини,11 про max,X/XR/XS/SE 2,ipad mini/pro,Samsung Галакси S21/Z/Забелешка 20/10 /S20 Плус Ултра.Тоа може да го Поддржи Брзо Полнење 3.0,и сите стандарден USB-погонски уреди.30 W usb c адаптер за полнење блок, исто така, Компатибилен со Macbook air,apple се види 7,airpods,nintendo прекинувач,PS5 контролер,Google Пиксели 6 Pro/5/4а -, LG,МОТО G,oneplus,Magsafe Безжичен Полнач.Безбедно и Ефикасно : 30 W PD usb c адаптер за iphone 13 Samsung Галакси S21/Z Google Пиксели 6 Nintendo switch PS5 станица за полнење серија со смарт чип помина ETL сертификација,Пренесува енергија Ѕвезда Тест,Ефикасност Класа VI.30 W usb c полначот блок може да биде Над-струја,во текот-напон,и кратки-коло заштита ефикасно да го заштити вашиот уреди од штета и да се обезбеди побезбедна полнење преку ноќ.Она што Ќе Добиете за : 1 x 30 W Nitasa 2-Порта Ѕид Полначот(Без кабел е вклучен), нашиот 18-Месечно бесплатно гаранција, пријателски услуги на клиентите.Употреба на 30 W USB-C порт може да го полните вашиот i Phone 13/12 Про Max 50% olny треба само 25 минути.Тоа aslo поддршка брзо полнење(Со PPS) за Samsung Galaxy S21/S20,Имајте на ум 20/10 Google Пиксели 6 6 Про и повеќе.Полнење 2 Уреди Истовремено.Usb c адаптер за iphone , Samsung Galaxy серија паметни чип помина ETL сертификација,Пренесува енергија Ѕвезда Тест,Ефикасност Класа VI.Usb c полначот може да биде Над-струја, во текот-напон, и кратки-коло заштита ефикасно да го заштити вашиот уреди од штета и да се обезбеди побезбедна полнење преку ноќ.usb в ѕид полначот со Моќта Испорака 3.0 може да биде брзо полнење за i Phone 13/13 Мини/13 Pro/13 Про Max ,i Phone 12/12 Pro/12 Про Max/мини,11/pro max,X/XR/XS,ipad mini/pro i Phone 8,Samsung Галакси S21/ S21+/Забелешка 20/10 /S20 Плус/S20 Ултра .тоа може да го Поддржи Брз Charge3.0,и сите стандарден USB-погонски уреди.Следниве се некои модели : mac воздухот,таблети, apple се види,iphone 6/7/SE,воздух парчиња,Галакси S10/S9 ,Google Пиксели 5,LG Г-7/V60,МОТО Г-7/G9,ПРВ 20 ,oneplus,15 W Безжичен Полнач.Само дебелината на паричка, лесно да патуваат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите