.

.

Бела Школка Ѕид Крстот Декорација, Верски Виси Плажа Куќа Оркестарот за Ѕидови (12 Инчи)

Бела Школка Ѕид Крстот Декорација, Верски Виси Плажа Куќа Оркестарот за Ѕидови (12 Инчи)

мислење на клиентот:

DEN 503.76
Достапност
Во достапна форма

БЕЛА seashell декорирани ѕид, крстот е направен со вистински школки!.Кинескиот ѕид одликување, кое што доаѓа со јадица на задната страна за лесно монтирање.ЅИД, КРСТОТ е единствен и совршен декор за плажа куќа или одмор дома.ЛЕТО тематските крстот е светла и астрономски.Одличен подарок за некој кој го сака Бога, и на плажа!.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА за виси на ѕидовите, ставање на полиците или околу куќата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите