.

.

Дрвени Ѕид Крстот Дома Декор, Светиот Ѕид Виси на Крст, Велигден Верски Подарок Духовни Крст, 15.4 инчен за Дома Декор

Дрвени Ѕид Крстот Дома Декор, Светиот Ѕид Виси на Крст, Велигден Верски Подарок Духовни Крст, 15.4 инчен за

мислење на клиентот:

DEN 431.76
Достапност
Во достапна форма

【МОДЕРЕН ДИЗАЈН】 : дрвен крст ѕид е мора да се има како насловна ѕид декорација. 【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】 : Направен од висок квалитет на Бука суровини, дебелина : 0.79 инч. 【ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ】 : 15.4 инчен голем дрвен крст на ѕидот, совршени за дневна соба,трпезарија и кревет во соба. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】 : што виси на ѕидот крстот како подарок е доста погоден за многу различни прилики и празници, како што се Божик, Велигден, денот на Таткото и така натаму. 【100% ГАРАНЦИЈА】 : пари назад, ако не ви се допаѓа ѕид виси на крст.Дрво ѕид крстот карактеристики опис : 1.Материјал : Бука суровини 2.Големина : 15.4 *8.8 инчен 3.Дебелина : 0.79 инчен 4.Боја : светло боја 5.Погоден за : дневна соба, трпезарија и кревет во соба. 6.Совршен подарок за различни прилики и празници.Гаранција за квалитет : 100% Пари гаранција или Замена Ние ќе испрати нов или да го врати полн со пари за да вие, ако не сте задоволни со нашата насловна оркестарот ѕид крст.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите