.

.

Првата Света Причест Rosary Монистра со Метал Крсте & Центар за Момчиња Deluxe Set во Случајот

Првата Света Причест Rosary Монистра со Метал Крсте & Центар за Момчиња Deluxe Set во Случајот

мислење на клиентот:

DEN 275.76
Достапност
Во достапна форма

Rosary Големина : 18" долго со 1 1/2" метал крсте & метал централен.Еден rosary по ред.Случајот е изработен од пластика.Совршен висок квалитет rosary за момчиња.Совршен Rosary за било момчиња Првата Света Причест.Сини стаклени монистра со метал крсте и централен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите