.

.

Победничката низа во НБА Лигата на Банер

Победничката низа во НБА Лигата на Банер

мислење на клиентот:

DEN 923.76
Достапност
Во достапна форма

70% Волна/30% Акрил.Увезени.Ова уникатно во облик на банер commemorates големото НБА екипи кои постигне крајната ниво на слава, преку да биде крунисан НБА Лигата.Изградена на тешки волна ткаенини со везови и applique дизајн детали.Вистинската големина на банерот е 14" W x 22"L и доаѓа со подготвени за бесење најлон кабелот.Официјално лиценцирани од страна на НБА.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите