.

.

Сребро Сјајна Сребрена Rhinestones Switch Ѕид Плоча Двојно Банда Toggle Светлина Префрлете Ги Опфаќа Декоратор Кујна Плоча Ѕидниот Штекер Плочи

Сребро Сјајна Сребрена Rhinestones Switch Ѕид Плоча Двојно Банда Toggle Светлина Префрлете Ги Опфаќа Декоратор

мислење на клиентот:

DEN 261.60
Достапност
Во достапна форма

Ова Е Две Начин Прекинувач Поклопец, Погоден За Повеќето Ѕид Плоча Капак.Ѕид Плоча Покрие Големина : 4.5 inchx 4.5 инчен,Можете Лесно Замена На Било кој Ѕид Плоча На Иста Големина.Ѕид Плоча Сјајна Сребрена Rhinestones Даде Исклучи Multicolor Ефекти Во Различни Агли,Видете Белата Во Потрага Падне.Двојно Префрлување Може Да Ги Покрие Вашиот Дом И Да Одговараат На Вашиот Простор Подобро,Кога Се Отвори Вашата Соба Светлата И Овие Ѕид Плоча Опфаќа Ќе И Даде Исклучи Око-Фаќање Сјајна Ефекти На Кој Начин Ќе Се Погледне.Тоа Го Покрива Ѕидот Штета Од Претходни Инсталации Или Крие Ѕид Нерегуларности Без Скапи Материјали И Од Трудот,Ѕид Плоча Е Лесно Да Се Инсталира И Да Се Бара Само Шрафцигер.Лесно Да Го Замени Било Која Конфигурација Плоча Капак.Дали Сакате Да Ги Красат Вашиот Ѕид Плоча?.Ѕид Плоча Сјајна Сребрена Rhinestones Даде Исклучи Multicolor Ефекти Во Различни Агли, На Бели Дијаманти Во Потрага Падне.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите