.

.

Vicenza Дизајни WP7007 Сан Мишел Ѕид Плоча со Тројно Toggle Отворање, Антички Месинг

Vicenza Дизајни WP7007 Сан Мишел Ѕид Плоча со Тројно Toggle Отворање, Антички Месинг

мислење на клиентот:

DEN 2928.00
Достапност
Во достапна форма

Венецијанскиот стил на ѕид плоча со тројно toggle отворање.Тврда, 100-Процентно да доведе слободни pewter.Страна направена од страна на занаетчии во сад.Сан Мишел е италијански име на Архангел Михаил и, исто така, претставува различни локации и цркви во Италија, најмногу познати се Isola ди Сан Мишел, остров во Венецијанскиот лагуна во Северниот дел на Италија.Vicenza Дизајни носи Венецијански изгледаат и се чувствуваат до вашиот дом низ Сан Мишел колекција на копчиња, повлекува, рачки на вратите, бања додатоци и многу повеќе.Солидна pewter Ѕид Плоча, Тројно Toggle е 6.25 x 4.5 x 0.313 Инчи и доаѓа во комплет со инсталација на хардвер.Монтажа хардвер е вклучена. 100-Процентно да доведе слободни pewter.Рачно изработени во Скотсдејл, АЗ, САД.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите