.

.

Продавачот Објавување Цвет Духови 2022 Ѕидниот Календар 16-Месец — Радиографија на Природата од страна на Steven N. Мејерс (CA-1245)

Продавачот Објавување Цвет Духови 2022 Ѕидниот Календар 16-Месец — Радиографија на Природата од страна на Steven

мислење на клиентот:

DEN 316.56
Достапност
Во достапна форма

Уникатно убава и прозрачна X-ray фотографии на цвеќиња од страна на Steven N. Мејерс.Големи, лесен за употреба, 12" x 12" full-страница мрежи со мали at-a-glance месец мрежи.Бонус септември - декември 2021 календар се шири.Ги вклучува сите големи САД, Канада, Велика Британија, Австралија и Нов Зеланд празници & месечината фази.Четири-печатење во боја со текот на еколошки соја-врз основа на мастила и здрав УВ заштитен капак.Ликовната уметност на x-ray фотографија овозможува уметникот Стивен N. Мејерс да се открие прозрачна детали на растенијата кои не се вообичаено видливи за човековото око.2022 Цвет Духови издание карактеристики тринаесет на Стивен е волшебно слики, и е прекрасен начин да ги пратите на годината.엑스레이 사진의 섬세한 예술을 통해 아티스트 스티븐 N 메이어스는 인간의 눈에 일반적으로 보이지 않는 식물의 빛나는 디테일을 드러낼 수 있습니다. 2022 플라워 스피릿 에디션은 스티븐의 매혹적인 이미지 13개가 특징이며, 올해의 기록을 유지하는 아름다운 방법입니다.Ликовната уметност на x-ray фотографија овозможува уметникот Стивен N. Мејерс да се открие прозрачна детали на растенијата кои не се вообичаено видливи за човековото око.2022 Цвет Духови издание карактеристики тринаесет на Стивен е волшебно слики, и е прекрасен начин да ги пратите на годината.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите