.

.

TJLSS Дневна Соба Модерна Креативни Молчи Уметност Опашот на Часовникот

TJLSS Дневна Соба Модерна Креативни Молчи Уметност Опашот на Часовникот

мислење на клиентот:

DEN 6769.20
Достапност
Во достапна форма

★Ве молиме контактирајте со нас ако никакви проблеми. ★Ѕидниот часовник е комбинација на основаноста на време и мајсторство,Со дизајн креативност, внимание на детали, секој производ достоен за собирање домашен уметнички дела. ★Животната средина светлина боја : сјајна масло, боја, светлина е прекрасен убавина. ★Три-димензионални цвеќиња, силна текстура : три-димензионални цвет линии јасно, нежна текстура, светли бои. ★Молчи движење : Молчи движење, појдете време квази,тивко.Име : ѕид clock Material : смола + железо diamond Weight : 2.1 KGSize : Како shown Dimensions : height70cm, width70cm Applicable места : Дома, Кујна, Канцеларија Училиште Часовник.Други предмети што е прикажано на сликата се поставени со украси, освен за главните производи, тие не се за продажба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите