.

.

C&D Braze-On Self-Пирсинг Бакар Седло Вентил за 1/2 Цевка CD5512 Пакет на 4

C&D Braze-On Self-Пирсинг Бакар Седло Вентил за 1/2 Цевка CD5512 Пакет на 4

мислење на клиентот:

DEN 494.40
Достапност
Во достапна форма

C&D дел број CD5512. Braze-On Self-Пирсинг Бакар Седло Вентил.За 1/2" цевки.Пакет од 4. C&D Braze-On Self-Пирсинг Бакар Седло Вентил за 1/2" цевка CD5512.Спецификации : Пакет од 4.Прв и Најдобар Braze-На, Само Пирсинг Бакар Седло Вентил.Широко се Користи и Лесно да се Инсталира на Обвинет Линија.По Лемење Седлото Дел На Линија, Челик Pin хумор Calve-Core Продира во Линија и да се Заклучи на Своето Место, само Со Затегнување на Ззп.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите