.

.

Demeras Хаубата Воздухот се Пропустливи, ABS Худ Воздухот се Пропустливи Худ Воздухот се Пропустливи го Персонализирате Трајни Капакот за Замена на Делови за Автомобил

Demeras Хаубата Воздухот се Пропустливи, ABS Худ Воздухот се Пропустливи Худ Воздухот се Пропустливи го Персонализирате

мислење на клиентот:

DEN 1557.60
Достапност
Во достапна форма

Едноставен и великодушни стил, да го персонализирате и надградба на автомобил изглед.Практична модифицирани додаток одговара за XKR XK8. Доаѓа со слотови се сечат за да ги направи функционална.Квалитетот АБС материјал го прави фирма, antiwear и трајни производи за употреба.Едноставен за инсталација, без комплексни алатки потребни, удобен за користење.Функција : 1. Квалитетот АБС материјал го прави фирма, antiwear и трајни производи за употреба.2. Едноставен за инсталација, без комплексни алатки потребни, удобен за користење.3. Едноставен и великодушни стил, да го персонализирате и надградба на автомобил изглед.4. Практична модифицирани додаток одговара за XKR XK8.5. Доаѓа со слотови се сечат за да ги направи функционална.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Хаубата Се Пропустливи Материјал : ABSOptional Стил : Сјајни Црни, Hydrographics Трансфер Printing Size : Прибл. 400 x 140mm/15.7 x 5.5 in Fitment : Одговара за XKR XK8 Пакет Листа : 1 Пар на Хаубата на Пропустливи Забелешка : 1. Овие ќе бара хаубата да се намали.2. Се препорачува професионална инсталација.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Bonnet Vent
Material:
ABS
Optional Style:
Glossy Black, Hydrographics Transfer Printing
Size:
Approx. 400 x 140mm/15.7 x 5.5in
Fitment:
Fits for XKR XK8
Package List:
1 Pair of Bonnet Vent  :
1. These will require the bonnet to be cut. :
2. Recommended professional installation. :

Им се допаѓа и на купувачите