.

.

Проток На Воздух, Се Покријат - Универзален Автомобил Декоративен Поклопец Худ Проток На Воздух Доза Лажичка Хаубата Се Пропустливи Налепница(Црна)

Проток На Воздух, Се Покријат - Универзален Автомобил Декоративен Поклопец Худ Проток На Воздух Доза Лажичка

мислење на клиентот:

DEN 508.56
Достапност
Во достапна форма

Широко применливи-Воздух худ се пропустливи е погоден за повеќето автомобили и возила, ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот автомобил стил пред да нарачате.Квалитетни материјали-Хаубата се пропустливи маска направена од цврсто ABS и алуминиум решетката.Персоналните изглед-Воздухот е само декоративен, не постои значителна ладење функција.Лесно да се инсталира-самолепливи дизајн со хаубата се пропустливи маска за да им даде на вашиот автомобил елегантен изглед.Големина (L x W x H) - Прибл. 10 x 7.1 x 1.4 инчен / беа 25,5 x 18 x 3.3 cm.Функција : Широко применливи-Воздух худ се пропустливи е погоден за повеќето автомобили и возила, ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот автомобил стил пред да нарачате Квалитетни материјали-Хаубата се пропустливи маска направена од цврсто ABS и алуминиум решетката Персоналните изглед-Воздухот е само декоративен, не постои значителна ладење функција Лесно да се инсталира-самолепливи дизајн со хаубата се пропустливи маска за да им даде на вашиот автомобил елегантен изглед Големина (L x W x H) - Прибл. 10 x 7.1 x 1.4 инчен / беа 25,5 x 18 x 3.3 cm Спецификации : Димензии (L x W x H) : Прибл. 10 x 7.1 x 1.4 инчен / беа 25,5 x 18 x 3.3 cm Материјал : АБС Боја : Црна, Бела, Сребро, Карбонски Влакна (Изборен) Пакет се Вклучени : 1 X Автомобил Проток на Воздух Налепница Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите