.

.

Hubcap Замена за Toyota Camry 2010-2011, 16-инчни Тркала Маска, 61155 (1 Парче)

Hubcap Замена за Toyota Camry 2010-2011, 16-инчни Тркала Маска, 61155 (1 Парче)

мислење на клиентот:

DEN 1387.20
Достапност
Во достапна форма

ВИСТИНСКА Замена за Тојота дел #4260206050 (Вклучува ЕДНА hubcap).КОМПАТИБИЛЕН СО И ОДГОВАРА на Camry 16-инчни тркала години 2010-2011. Сосема нов автомобилски заврши.ПОДГОТВЕНИ ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ – Компатибилен со фабричките челични тркала.Она што е Професионално Refinishing?Земаме една Вистинска Фабрика Оригинален производ и чисти за флеки со нашите во куќата на машински процес.Потоа, ние ги користиме нашите професионални прашина сликарство говорница да даде трајни грб на завршување тоа е како-добри или подобри од оригиналните фабрички заврши.Оваа ставка ќе се појави како нов откако ќе се стави на вашиот автомобил, совршено одговара на она што дојде на возилото.Преглед Вистински фабрика оригиналниот дел кој е професионално refinished како нов 16-инчен Hubcap Точно одговара на она што дојде на вашето возило кога на нови Планината лесно и безбедно да фабриката челични тркала се Вклопува Camry 2010, 2011 Пакетот вклучува четири hubcaps Што е ОЕМ?ОЕМ се залага за Original Equipment Manufacturer.Купување на фабрика оригиналните ОЕМ hubcap значи дека ќе го добијат истиот дел кои дојдоа на вашето возило кога тоа беше ново.Квалитет, Бидејќи фабрика ОЕМ hubcaps се направени од страна на производителот за да се вклопи совршено на фабриката воланот на вашиот автомобил, тоа hubcap одржува производителите' спецификации и високи стандарди.Во споредба со повеќето "cid)" предмети кои не беа направени од страна на возило производителот, овој ОЕМ тркала поклопецот е загарантирана да биде висок квалитет.Тоа е совршено компатибилни со возило за која е наменета.Долговечноста на Оваа фабрика-направени hubcap е дизајниран да трае возило е живот!Тоа е помалку отпорни на напукнување или доаѓаат лабава, во споредба со многу од "cid" поевтини копии.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите