.

.

PetRageous 55142 Коска N Нагоре Не се Лизга Јасно Пластика Куче и Мачка Хранење Фах 19.25-Инчен со 13-Инчен Одлична за Кучиња и Мачки, Бела, Двапати

PetRageous 55142 Коска N Нагоре Не се Лизга Јасно Пластика Куче и Мачка Хранење Фах 19.25-Инчен со 13-Инчен

мислење на клиентот:

DEN 177.60
Достапност
Во достапна форма

Штити подови од spills.Помага да се организира милениче јадење област.Воскресна страни да содржат мензи. 19 инчи од 13 инчи.Одлично за кучиња од сите големини.Не се лизга гумени баласт да се одржи во место.Лесно се брише чисти.Врежана шепа дизајн околу рамката.Petrageous Дизајни, Коска 'n До Фах Јасно, Placemats се одлично да се помогне да ги организирате вашите домашни миленици хранење област.Заштита на подовите од spills и други тешко да се исчисти мензи.Постојат многу дизајни да се меша и натпревар со нашите чинии.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите