.

.

Зоолошката градина Med Гастрономски Водната Желка Храна 6 оз - Пакет на 12

Зоолошката градина Med Гастрономски Водната Желка Храна 6 оз - Пакет на 12

мислење на клиентот:

DEN 522.24
Достапност
Во достапна форма

Без вештачки конзерванси, бои, или вкусови.Со додадени витамини и минерали.Сите природни.Помеша со кисело ракчиња, mealworms и целата cranberries.Пакет од 12. Зоолошката градина Лековите нови Гастрономски Водната Желка Храна додава убаво, високо протеинска лекување на вашиот желки исхраната со додавање на кисело ракчиња и mealworms.Ние исто така да додадете целата cranberries кои се природна храна предмет на многу Северна Америка видови на водни желки.Научно формулиран за да се задоволат диететски потреби на растечката желки со школка должина од 2 до 6 инчи.Со додадени витамини и минерали.Без вештачки конзерванси, бои, или вкусови.За hatchling желки, користете Зоолошката градина Лековите Природни Водната Желка Храна - Hatchling Формула.За возрасни желки (7 инчи и поголеми) може да се дополни Гастрономски Водната Желка Храна со зоолошка градина Лековите Одржување Формула.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите