.

.

Папагалот Класичен Nutri-Бобинки Avi-Колачи 12 мл

Папагалот Класичен Nutri-Бобинки Avi-Колачи 12 мл

мислење на клиентот:

DEN 791.76
Достапност
Во достапна форма

ПРЕХРАНБЕНО ЗАВРШИ ХРАНЕЊЕТО ПАПАГАЛ ХРАНА : формулиран од страна на врвот на птиците ветеринари и птичји нутриционисти; нуди повеќе хранењето од пелети и истата ја заврши исхрана.СУПЕРИОРЕН ФОРМА ЗА ХРАНЕЊЕТО : плоштадот Avi-Торта форма нуди важно клун игра и вежби, што помага да се спречи птица досада и пердув подигање.НЕ-ГМО И ЧОВЕЧКИ-ОДДЕЛЕНИЕ СОСТОЈКИ : без вештачки бои, вкусови, или конзерванси.БОГАТА СО АНТИОКСИДАНСИ & ОМЕГА 3 И 6 ИЗБАЛАНСИРАНИ : им помогне на поддршка на здрава кожа, пердуви, и имунолошкиот систем. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет : ние сме мала фамилијарна компанија што работи напорно за да се произведе гастрономски милениче птица храна, која е причината зошто ние сме убедени нуди 100% гаранција за квалитет.Нашите Avi-Колачи птичји исхрана е прехранбено заврши хранењето храна за папагали составен од 50% пелети и 50% семе.Даде свеж сад на Avi-Колачи секој ден како комплетна храна или како здрава ужина.Тие нудат сите витамини, минерали, амино киселини и антиоксиданси да се живее долг и здрав живот, а исто така обезбедување на вашиот папагал со важни клун игра и вежбање.Врз основа на НАС, ние сме втора генерација-семејство-и-ветеринар во сопственост на компанијата во farmlands на Илиноис.Сите наши храна употреба на човековите-одделение, не-ГМО, како и високо-квалитетни состојки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите