.

.

Dajana Spirulina Таблети 100ml/50g, Тропски Риби Храна, го Поттикнува Имунолошкиот Здравје

Dajana Spirulina Таблети 100ml/50g, Тропски Риби Храна, го Поттикнува Имунолошкиот Здравје

мислење на клиентот:

DEN 358.80
Достапност
Во достапна форма

100ml / 50g (1.76 g)Големина.Ќе Не Облак на Вода се Хранат со риба неколку пати на ден со таква количина на храна дека на риба може да се јаде во неколку минути Pelleted се хранат со алги и е погодна за сите типови на аквариум риба.Тоа содржи најмалку 20% од Spirulina.Поддржува природна боја и општи риба здравје.Dajana Квалитет.Dajana Spirulina Алги Таблети Тропска Риба Храна Pelleted се хранат со алги и е погодна за сите типови на аквариум риба.Производот содржи Риба и производи од риба, житарици, зеленчук протеини концентрати, сушени квасец, ракови, алги, масла и масти, lecithin, железо оксид.Содржи бои. 100ml / 50g (1.76 g) Size Ќе Не Облак на Вода се Хранат со риба неколку пати на ден со таква количина на храна дека на риба може да се јаде во неколку минути Pelleted се хранат со алги и е погодна за сите типови на аквариум риба.Тоа содржи најмалку 20% од Spirulina.Поддржува природна боја и општи риба здравје.Dajana Квалитет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите