.

.

Мед-Да-Дали Тројно Канистер Сува Храна Житни Фармацевт, Од Не ' Рѓосувачки Челик

Мед-Да-Дали Тројно Канистер Сува Храна Житни Фармацевт, Од Не ' Рѓосувачки Челик

мислење на клиентот:

DEN 3935.76
Достапност
Во достапна форма

Држи до 17.5 унци на храна по житни сад.Укина 1 унца пер пресврт.Ја задржува свежината, за период до 45 дена за да се намали отпадот.Совршен за житарки, слатки, granola, ореви, грав, ориз и повеќе.Комерцијални одделение дизајн; челична конструкција и дамка-отпорни.Дел контрола за да се промовира здрав начин на живот.Димензии : 22" L x 4.5" W x 14" Х. Карактеристики на современите, прав-обложени челик за издржливост, тежина, лесна за чистење и исклучителна стил.Одлично за здравство/тежина-свесниот дел контрола и чување на храна санитарен и репродуктивните слободни.Од суштинско значење за Бафет Маса или дома издавање на масовно купи сува храна (житарки, овес, бонбони, granola, ореви, грав, ориз).Ја задржува свежината, за период до 45 дена.Канистри се отпорно на гребење и shatterproof и има 17.5 унци на сува храна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите