.

.

Пластични Храна Заврши Фармацевт со Слајд Машина Прилагодливи Држат Филм Машина за Зачувување на Фолија Складирање Кутија со Вшмукување Дното

Пластични Храна Заврши Фармацевт со Слајд Машина Прилагодливи Држат Филм Машина за Зачувување на Фолија Складирање

мислење на клиентот:

DEN 1963.20
Достапност
Во достапна форма

♥1. Иновативна машина за сечење : за Разлика од другите обични пластични заврши дека треба да биде раскинат од страна на страна, нашата пластични заврши се става во машина за сечење низ машина.Нема опасни serrated нож, само се повлече од потребната сума, а потоа повлечете го на мали, на другата страна, ќе може да се добие уредно и убави пластични заврши.Водоотпорен, dustproof, и масло доказ, кои можат ефикасно да се избегне отпад. ♥2. Фирма запечатување : висока еластичност.Тоа не е лесно да попуштат.Тоа има силна вискозност и одлично се протега способност да го спречи течни overflow. ♥3. Погодност : внатрешна должина може да се прилагоди, различни големини на пластични се заврши може да се стави во кутија на мулти-цел големина може да се прилагоди, погоден за сите три големини на 20/25/30cm, нема потреба да купат различни големини на секачи, еден е направено!. ♥4. Лесен за користење : работата е многу едноставна.Прво изберете чиста и сува површина.Можете да креирате затворен простор со притискање на прстот по должината на работ на храна за да се одржи свежа. ♥5. Широк спектар на употреба : пластични заврши е погодна за замрзнување и чување на предмети.Можете да заврши на готвена храна за да се спречи надворешни прашина од внесување и да се спречи супа од протекување.Можете да заврши свежо месо за да се спречи храна од смрдлива.Можете да заврши овошје и зеленчук, за да се избегне вода на косата и да ги направи повеќе вкусна.опис : 1. Иновативна машина за сечење : за Разлика од другите обични пластични заврши дека треба да биде раскинат од страна на страна, нашата пластични заврши се става во машина за сечење низ машина.Нема опасни serrated нож, само се повлече од потребната сума, а потоа повлечете го на мали, на другата страна, ќе може да се добие уредно и убави пластични заврши.Водоотпорен, dustproof, и масло доказ, кои можат ефикасно да се избегне отпад. 2. Фирма запечатување : висока еластичност.Тоа не е лесно да попуштат.Тоа има силна вискозност и одлично се протега способност да го спречи течни overflow. 3. Погодност : внатрешна должина може да се прилагоди, различни големини на пластични се заврши може да се стави во кутија на мулти-цел големина може да се прилагоди, погоден за сите три големини на 20/25/30cm, нема потреба да купат различни големини на секачи, еден е направено! 4. Лесен за користење : работата е многу едноставна.Прво изберете чиста и сува површина.Можете да креирате затворен простор со притискање на прстот по должината на работ на храна за да се одржи свежа. 5. Широк спектар на употреба : пластични заврши е погодна за замрзнување и чување на предмети.Можете да заврши на готвена храна за да се спречи надворешни прашина од внесување и да се спречи супа од протекување.Можете да заврши свежо месо за да се спречи храна од смрдлива.Можете да заврши овошје и зеленчук, за да се избегне вода на косата и да ги направи повеќе вкусна.спецификација : Големина : 34.5*10*11cm Материјал : ЈП Тежина : 400g пакување листа : 1 *Држат филм машина за сечење.

Клучни карактеристики

Size:
34.5*10*11cm
Material:
PE
Weight:
400g
packing list:
1 *Cling film cutting machine :

Им се допаѓа и на купувачите