.

.

Seaintheson Круг Вратот Блузи за Женска Есен Т-Маица Солидна Долг Ракав Нерегуларни Sweatshirt Печати Pullover Блуза

Seaintheson Круг Вратот Блузи за Женска Есен Т-Маица Солидна Долг Ракав Нерегуларни Sweatshirt Печати Pullover

мислење на клиентот:

DEN 1773.60
Достапност
Во достапна форма

✿【Материјал】 Полиестер.Добар Квалитет, мека, еластичен, дише да се носат во секојдневниот живот како обичните секси облека во текот на Летото.Носете го сами во текот на летото да ја заврши својата модна изглед.Опуштено се вклопуваат и лесни, на кожата-friendly да се носат.Страна / машина перат, висат. ✿【Карактеристики】Секојдневно лабава одговара туника блузи/исклучување на рамо блузи, за жени/3/4 ракав цврст боја tshirts/кавга ракав/женска лето блузи/женска блузи/2021 трендовски /v деколте/zip нагоре/удобно / лесни тенка / долг ракав tshirts за жени на летните/лабава се вклопуваат / Одлична за Пролет, Лето, Есен.Се повлече на затворање. ✿【Повод】Tunics со едноставен, малку еластичен, секојдневен, лабава одговара.Супер меки и удобни, погодни за повеќето тело форми, Овој жените лето блузи совршени за дневна повик, вечер партија, саем, коктел, дневна, лето, на плажа, шопинг, одмор, одмор, патување,работа, датум, надвор, дома, во пролет, есен ,клуб и секојдневниот живот, било прилики.никогаш нема да излезе од стил за нашата маица,совршен подарок за себе си и вашите пријатели.т кошули за жените круг вратот кратко sleeve colorblock секојдневен туника плус големина женска блузи женска кошула црвени усни леопард печати јазик маици лето симпатична кратко sleeve cheetah животински печати графички tees блузи без ракави резервоарот блузи, за жени,лето лабава пердув печатени вест врвот recerback долго вест дами врвот блузи жените кратко sleeve v деколте, лабава секојдневен tee т-маица на врвот на жените долг ракав о-вратот комбинација секојдневен лабава маици блуза туника блузи шарени tee кошула.т-маици за жените лабава одговара маици за жените мода т-маица фустани за жени т-маица фустани за жени плус големина т-маица фустани за жени со џебови т-маица фустани за жени секојдневен лето, т-маица фустани за жени bodycon т-маица фустани за жени копчето надолу т-маица фустани за жени т-маица фустани за жени мал т-маица фустани за жени опремени undershirts мажите 3xl undershirts мажите сина undershirts мажи без ракави undershirts мажите црна undershirts за жените undershirts.Женска Солидна Долг Ракав Нерегуларни Sweatshirt Лабава Печати Pullover Блузи Блуза Опис на Производот : Сезона : Зима Пол : Жените Повод : Секојдневниот,Секојдневен Шаблон Тип : Комбинација Стил : Случајни Ракав должина : Долги Ракави Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината Дебелина : Стандард Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува Она што ќе добиете за : 1 X Блуза ве Молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.Големина : M Биста : 99cm/38.98" Slessve : 48cm/18.90" Должина : 66cm/25.98" Големина : L Биста : 104cm/40.94" Slessve : 49cm/19.29" Должина : 67cm/26.38" Големина : XL Биста : 109cm/42.91" Slessve : 50cm/19.69" Должина : 68cm26.77" Големина : XXL Биста : 114cm/44.88" Slessve : 51cm/20.08" Должина : 69cm/27.17" Големина : XXXL Биста : 119cm/46.85" Slessve : 52cm/20.47" Должина : 70cm/27.56" долг ракав блузи, за жени блузи & копчето надолу кошули женска блузи женска блузи за работа женска блузи и блузи womans блузи долги ракави плус големина блузи, за жени работат блузи, за жени канцеларија chiffon блузи, за жени мода 2021 женска блузи женска лето блузи култури блузи, за жени тренингот блузи, за жени секси блузи, за жени култури блузи tankini блузи, за жени бански блузи, за жени старечки блузи женска резервоарот на врвот бела резервоарот на врвот на жените оглавник блузи, за жени исклучување на рамо блузи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите