.

.

ZLYPSW HD Smart Video Врата, Визија Ноќ, во Реално-Време Сигнали, Далечинско Гледање Стан, Двоен Сензор Технологија, Широк Агол на Гледање и Приспособливи за Складирање

ZLYPSW HD Smart Video Врата, Визија Ноќ, во Реално-Време Сигнали, Далечинско Гледање Стан, Двоен Сензор Технологија,

мислење на клиентот:

DEN 6444.96
Достапност
Во достапна форма

IR НОЌ ВИЗИЈА MOTION DETECTION : 166 степен широк агол леќа, 720 P HD видео.IR ноќ визија која ви овозможува да се види јасно во темна средина во далечина .smart ПИР движење откривање, откривање на најмалото движење пред врата.Ниска, midium и висока чувствителност за вас да се избере.ДВЕ НАЧИН за РАЗГОВОР И ВИДЕО : двонасочна аудио со бучава поништува,ви овозможува да зборувате со вашиот посетители каде и да сте.И можете да гледате во реално време видео записи на мобилен телефон.Уникатен далечински будење, врата нека не пропуштајте било посетители и да се обезбеди вашиот почетен ден и ноќ.ЕДНОСТАВЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Преземете ја апликацијата, а потоа поврзете се на вашата врата, нема потреба жици и кабли се потребни.Одговорите на врата каде и да сте, види и да разговара со посетителите директно од вашиот паметен телефон или веб користење на on-demand видео.АНТИ-КРАЖБА на ДИЗАЈНИ : Од една страна, безбедност завртка на дното на врата; од друга страна, секој пат кога некој се одредување на вратата од позади планината, ќе добиете известување.Ве молиме овозможи големина отстапување од 1-2cm и мало боја разлика, и времето за испорака е 10-15 дена.Shutter : 1/50 (1/60) секунди да 1/10000 seconds Day и ноќ conversion mode : поддршка IR-CUTNoise намалување : поддршка 2 D/3 D бучава reduction Wide динамичен : поддршка дигитални широк dynamic Audio обработка : G. 711 A кодек стандард, поддршка двонасочна говорна спогодба функција, поддршка на аудио и видео synchronization Signal интерфејс : 1 photoresistor интерфејс, 1 IR-НАМАЛУВАЊЕ на диск интерфејс, поддршка за photosensitive отпорник влезниот сигнал и IR-НАМАЛУВАЊЕ, инфрацрвена светлина linkage Human тело индукција : ПИР инфраред човечкото тело сензор, кој пасивни инфраред sensor WIFI антена интерфејс : 1 w IFI антена интерфејс, поддршка за безжична мрежна конекција, еден копчето WPS function Reset копчето интерфејс : поддршка едно копче reset SD картичка : support Mobile телефон следење : поддршка на мобилен телефон monitoring Power : Моќ (изборен) DC5 V; 2*18650 напојување (не се вклучени)Атрибут : ниска моќност врата посветен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите