.

.

Јужниот Брег Обратно 2-Фиока Датотека Кабинет-Сива Јавор

Јужниот Брег Обратно 2-Фиока Датотека Кабинет-Сива Јавор

мислење на клиентот:

DEN 5234.40
Достапност
Во достапна форма

ОТВОРЕН ПРОСТОР : На врвот површината на овој складирање парче е само во право за принтер.и ние, додаде отворен простор под за хартија и други предмети што треба лесен пристап до. 2 ФИОКИ : Ова одделение има две фиоки на метал слајдови : помал еден за врзива или преносни компјутери и многу големи и длабоки датотека фиока идеален за 8½"x11" или 8½"x14" документи.FARMHOUSE СТИЛ : Оди за парче со Farmhouse изглед, кој атрактивни метални рачки и заокружен удар плоча за една соба, која се појавува елегантен и префинет.ЛЕСНА МОНТАЖА ИНСТРУКЦИИ : Сите производи се со јасна собранието документ кој ќе ве води низ сите чекори.Ако имате било какви прашања во текот собранието не двоумете се да контактирате со Јужниот Брег на Мебел за итна поддршка.Овој објект е предаден во 1 поле, бидете сигурни дека да се има пријател со вас. 5-ГОДИНА ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА : Јужниот Брег е горда да стојат зад оваа classeur 2 tiroirs со ексклузивен 5-година ограничена гаранција.Продавница со самодоверба знаејќи вашиот купување е секогаш покриени.Боја : Сива Јавор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите