.

.

Amzcku Пиење Очила Сет од 8 | 4 Highball (10 мл.) И 4 Карпи Стакло(8 мл.) | Tumblers Стакло Чаши Lensed за Вода, Виски, Пијалаци, Mojito, млеко и Сок

Amzcku Пиење Очила Сет од 8 | 4 Highball (10 мл.) И 4 Карпи Стакло(8 мл.) | Tumblers Стакло Чаши Lensed за Вода,

мислење на клиентот:

DEN 479.52
Достапност
Во достапна форма

【СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ】 Ние се даде приоритет на квалитетот над сè друго.Тоа е причината зошто ние го направи овој стакло во собата со врвен квалитет стакло BPA-free и олово-слободни.Amzcku има повисока отпорност од обични очила,материјалот е издржлив и силен. 【РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА】 импресионира гости со ова елегантно направена текстура обоени стакло; моделот се наоѓаат во рамките на стакло кое го подобрува дизајн еднаш исполнет со течност; Собирање на стакло што ќе ги задоволи вашите различни пиење потреби; Совршен за housewarmings, партии, дипломирањето, годишнини, роденден, свадба,и повеќе. 【МОДЕРЕН ДИЗАЈН】 ткаеше barware стакло чаши наменет за внатрешна и надворешна употреба; Комплименти убаво било сорта на dinnerware и табела settings; Два стилови на дизајн може да се користи на повеќе начини, стилски и индивидуални. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】 Висок Квалитет и Екстра Издржливи-Направени Очила поставите обезбедува тие се издржливи и безбедни да се стави во машина за миење садови.Не може да ги задржи мирис, за разлика од некои пластична чаша поставува; Лесно да се мијат и чистат. 【УНИКАТЕН ПОДАРОК】Добие овој луксузен амбиент за вашето семејство и пријатели за специјален подарок housewarming или свадба присутни.Изненади вашите најблиски со уникатна и елегантен стакло објект кој е совршен за нов дом и празник подароци.Можете да бидете сигурни да се победи нивната благодарност!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите