.

.

Микроб Старател Вистински HEPA Филтер за Воздух Прочистувач со FLT4200 Вистински Вистински HEPA Прочистувач на Воздух Замена на Филтер L за GermGuardian AC4200W

Микроб Старател Вистински HEPA Филтер за Воздух Прочистувач со FLT4200 Вистински Вистински HEPA Прочистувач

мислење на клиентот:

DEN 3009.12
Достапност
Во достапна форма

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 360° прочистувач на воздух : Дишат почист, новак воздухот со микроб старател прочистувач на воздухот кој се намалува до 99.97% од прашина, мувла спори, мирис, и алергените како мали како 3 го microns од воздухот на секој агол.Стапици алергени Се : 360 степени точно HEPA филтер стапици прашина, домашно милениче коса, и други големи честички, додека продолжување на животниот век на филтерот.Зошто да се купи вистински : секој филтер или сијалица е специјално дизајниран за одредена прочистувач на воздух, и вистински Микроб Старател замена на делови одговара како ракавица и се од суштинско значење за одржување на перформансите на вашиот прочистувач на воздух.Кавга слободен одговара : вистински Микроб Старател замена на делови одговара како ракавица и се наменети за одредена единица стил.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите