.

.

Обединетите Пацифик Дистрибутери HUHMW303 Храна Одделение Хемиски Црево, Работен Притисок 225 psi, Виткајте Радиус Од 30, 100' Должина, 3.0 ID

Обединетите Пацифик Дистрибутери HUHMW303 Храна Одделение Хемиски Црево, Работен Притисок 225 psi, Виткајте

мислење на клиентот:

DEN 1108.80
Достапност
Во достапна форма

Вшмукување/испуштање на хемикалии, нафта, храна/пијалоци.Бела мазна UHMWPE.EPDM, Сина или Зелена мазна, времето и хемикалии кои се отпорни.Висока затегнувачка plies и хеликс жица.До 212º F, како на среден и концентрација.Храна Одделение Хемиски Црево Вшмукување/испуштање на хемикалии, нафта, храна/пијалоци, Бела мазна UHMWPE, EPDM, Сина или Зелена мазна, времето и хемикалии, отпорни, Висока затегнувачка plies и хеликс жица, До 212º F, како на среден и концентрација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите