.

.

Aimeixin НА4 ПРОЦЕСОРОТ Heatsink Заграда,Приклучок за Задржување на Монтирање на Заградата за Кука-Тип Воздух за Ладење или Делумно водено Ладење Радијатори, CPU Вентилатор

Aimeixin НА4 ПРОЦЕСОРОТ Heatsink Заграда,Приклучок за Задржување на Монтирање на Заградата за Кука-Тип Воздух

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

НА4 ПРОЦЕСОРОТ топлина мијалник заградата.За на4 плоча и clip-на ладилникот.Pin има мала дупка што одговара на главниот одбор, кој е фирма и практични.90x54mm монтажа дупка далечина со 4 навртки.AMD CPU Вентилатор Заградата База за НА4(Плоча чипсет B350 X370 A320 X470).За кука-тип воздух за ладење или делумно водено ладење радијатори (B1220/B240). 90 дена не-прашања, побара политика на враќање.Ако не сте задоволни со НА4 CPU вентилатор заграда ,ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе ви понуди замена или рефундирање на услугата.Кликнете на Портокал Копчето за да започнете вашата шопинг патување.НА4 монтажа заградата и НА4 backplane (за радијатор монтажа на НА4).CPU вентилатор заградата база за B350 X370 A320 НА4 штекер верзии. 90x54mm монтажа дупка далечина со 4 навртки, според листата слика, alisted единица вклучува монтажа заградата и задните монтажа плоча.Поле на примена : AMD штекер НА4 плоча (B350 X370 A320 ) матична Плоча чипсет : B350 X370 A320 X470 НА4 матична плоча.Овој клип може да го замени оригиналниот автономни тока на AMD матична плоча, главно се користи за кука-тип воздух за ладење или делумно водено ладење heatsink (како што се B1220/B240).Карактеристики На Производот 1.Бидете сигурни дека тоа е соодветно.Внесете вашиот број на моделот. 2.НА4 монтажа заградата и НА4 backplane (за радијатор монтажа на НА4). 3.Адаптација опсег : Amdsocket НА4 матична плоча.Само за НА4 матична Плоча.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите